Nenechajte si ujsť FOTOEXPO 2015

FOTOEXPO 2015Tretí ročník veľtrhu a festivalu súčasnej fotografie FOTOEXPO štartuje 17. októbra 2015 v Národním domě na Vinohradoch. Päťdesiat prezentovaných značiek, viac ako tridsať prednášajúcich a štyridsať audiovizuálnych projekcií, prednášok a workshopov.

Kto vás čaká a neminie?

V cene základného vstupného je opäť veľké množstvo lákadiel. Hlavná prednášková sála ponúkne audiovizuálnu projekciu Jiřího Turka, Martina Imana, Tomáše Třeštíka, Václava Sojky,Terezy z Davle, Sáry Saudkové, Zdeňka Lhotáka alebo Martina Kozáka. Prebehne slávnostné vyhlásenie víťazov fotografickej súťaže Fototalent a vystavovatelia predstavia to najhorúcejšie zo svojej ponuky.

osobnosti 2015

Tešiť sa môžete aj na blok prednášok a prezentácií, na ktorých sa dozviete aké je to fotiť koncerty, dobrodružné cesty, príbehy v uliciach, športové výkony, šperky a architektúru. Odborníci vás zoznámia s novými trendmi vo fotografickej technike, či už v podaní Ondřeja Neffa alebo Tomáša Svobody. Partneri a vystavovatelia pripravili intenzívne fotografické školy, na ktorých si pochutia začiatočníci aj pokročilí používatelia fotoaparátov.

V dvoch sálach bude pripravená najväčšia prezentácia fototechniky za posledné štyri roky.

Zastúpenie značiek:
Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Samsung, Panasonic, Sony, Wacom, Phototools.cz, Avacom, Carl Zeiss, Eizo, Gitzo, Hoya, Lensbaby, Nissin, Tamrac, Tokina, Epson, Zoner Press, Fotolab.cz, Lytro, FrameXX, Synology, Joby, Lowepro, Velbon, Peak Design, Giotto, Hasselblad, Tamron, Tiffen, Photon Europe, Unibind, WD, Hi-Fi tisk, Fokapo, Zoner Photo Studio, 3DR, Yuneec, Dji, Walkera, E-flite, Foto Riegl, ZBE, Chromira, LumixG, Genia Photo a ďalší.

Chcete sa dozvedieť ešte viac a prehĺbiť si svoje znalosti? Inšpirujte sa na exkluzívnych seminároch a workshopoch.

Ako sa stať úspešným svadobným fotografom poradí Petr Pělucha, všetko o fotení vašich zvieracích miláčikov vám prezradí Antonín Malý a ako urobiť dokonalú fotku jedla sa naučíte na workshope Zdeňka Lhotáka. Vždy ste chceli vedieť ako sa fotilo v minulosti? Leoš Stehlík vás naučí historickú techniku.

A to rozhodne nie je všetko. Podrobné informácie, programové schéma a aktuality nájdete na www.fotoexpo.cz.

Základnú vstupenku za zvýhodnenú cenu zakúpite v predpredaji za 250 Kč. Predpredaj vstupeniek zabezpečuje GoOut.cz.

FOTOEXPO 2015