SAM 08 JE ONLINE

Download PDF (94 MB) Stiahnuť PDF (94 MB)
Čítať online Čítať online

Od posledného čísla prešli tri mesiace. Tri mesiace plné turbulentných udalostí. Európa prežila obrovské povodne, Amerika uragány a takto by sme mohli spomínať  viacero negatívnych správ. Tých pozitívnych, ktoré by nám mali prinášať radosť, bolo spomenutých pomenej. Veríme, že nové číslo časopisu SAM bude pre vás, tak ako pre nás, dobrá správa. Prinášame vám množstvo úžasných fotografií od skvelých fotografov. Fotografií, ktoré pohladia oko i dušu. Niekoho možno potešia, iného prinútia zamyslieť sa a ďalšieho snáď motivujú do ďalšej práce. V Európe začína dovolenkové obdobie, kedy sa mnohí z nás rozbehnú do sveta. Niektorí budú len odpočívať, ale väčšina určite zoberie fotoaparáty a urobí mnoho krásnych  záberov. My dúfame, že nám tie snímky pošlete, a potešíte čitateľov v nasledujúcich číslach nášho časopisu…

Časopis SAM je robený spolu s Vami a pre Vás. Redakčná rada uvíta ak nám napíšete svoje názory, poprípade nápady na jeho vylepšenie.

Zoznam publikovaných autorov

Yuri Dojc (SK), Matúš Zajac (SK), Daniela Matušková (SK), Petra Šmidová (SK), Michal Maroš (SK), Jozef Mičic (SK), Marián Sztrecsko (SK), Michal Zahornacký (SK), Juraj Vohnout (SK), Martin Kozák (CZ), Ladislav Nekuda (CZ), Veronika Sochůrek (CZ), Pietrino Di Sebastiano (I), Nicolas Bruno (USA), Craig Tuffin (AUS), Uwe Lanagmann (D), Marcin Owczarek (PL), Christian Blanchard (AUS), Eran Gilat (IL)

Galéria